Data: 01.09.2023 r., godz. 14.20    68
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim informuje, że z dniem 1 września 2023 roku rozpoczął się nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd”.

Szanowni Państwo!

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim informuje, że z dniem 1 września 2023 roku rozpoczął się nabór wniosków w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” dla osób ubiegających się o pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym w ramach Moduł II.

Druki wniosków można pobrać:

Wnioski przyjmowane są do dnia 10 października 2023 roku.

Zachęcamy do składania wniosków w elektronicznym Systemie Obsługi Wsparcia (SOW).

Poniżej zamieszczamy link, który odsyła do platformy SOW na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych:

W celu złożenia dokumentów poprzez dedykowaną do tego celu platformę internetową SOW należy posiadać PROFIL ZAUFANY lub podpis elektroniczny.