Materiały promujące rodzinną pieczę zastępczą

Liczba odwiedzających: 58

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Grodzisku Mazowieckim w ostatnim czasie miało okazję być częścią wspaniałego projektu poruszającego bardzo ważny temat jakim jest promocja rodzicielstwa zastępczego. Dzięki wielkim sercom i otwartości rodzin zastępczych z terenu województwa mazowieckiego jak również prowadzących Rodzinny Dom Dziecka w powiecie grodziskim, Mazowieckie Centrum Polityki Społecznej stworzyło film ukazujący codzienne życie zawodowych rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Ich Bohaterowie opowiadają o swoich odczuciach, przeżywanych radościach, sukcesach podopiecznych ale również gorszych chwilach, które pojawiają się jak w każdej innej rodzinie. Możemy poznać ich motywację do podjęcia się tak ważnego i potrzebnego zadania oraz jakie emocje temu towarzyszą. 

Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz spotu promującego rodzicielstwo zastępcze. Kto wie? może to początek kolejnej historii…?

Informacje dotyczące rodzicielstwa zastępczego można znaleźć na naszej stornie internetowej, a na dodatkowe pytania z chęcią odpowiedzą Pracownicy Pieczy Zastępczej.

https://youtu.be/y0LmeH_RUrs

(NIE) zwykłe historie (NIE) zwykłych ludzi - Mazowsze dla rodzinnej pieczy zastępczej #mcps - YouTube